Chci dostávat newsletter

Akce pro členy klubovny

Rozhodli jsme se pro naše členy pořádat akce nad rámec běžných srazů. Něco, co spojí členy po celé ČR. Zatím víme o návštěvě vinného sklípku na jihu Moravy včetně degustace, o sjezdu Labe, o stanování na Želivě nebo o pronájmu chaty, kde si ve větším počtu můžeme užít společný prodloužený víkend. Pokusíme se takových akcí přinášet více. Všechny jsou určeny jen a pouze pro členy klubu. Chceme přinášet možnost vůbec se takové akce zúčastnit, dát dohromady členy z celé ČR a zároveň některé z akcí nabízet za zvýhodněnou cenu.

Nyní představíme nejbližší akci – degustaci ve sklípku.

Degustace vín a gwint v Bílém sklepě

Nabízíme jedinečnou možnost sbližovacího zájezdu do vinného sklípku na Jižní Moravě. Konkrétně do Bílého sklepa. Kdo má rád víno nebo pálenky, přijde si na své. Proběhne degustace až dvaceti vzorků vín s odborným výkladem, ochutnávky pálenek, volný večer u krbu a celkově nezapomenutelný zážitek. Přijet se dá buď autem nebo vlakem / autobusem. Odvoz z nádraží na místo se dá domluvit.

Pátek
17:00 oficiální příjezd a začátek
cca 19:00 začátek degustace
cca 23:00 konec degustace a přesun ke krbu
cca 4:00 dopijeme co jsme načali a jdeme spát

Sobota
během dne možnost navštívit velké vinice v okolí či si udělat jiný výlet, třeba i do Rakouska, které je coby kamenem dohodil

Večer pak večeře a načnutí oblíbených vín z pátku nebo pití mladých vín. Když bude pěkně, budeme venku u kytary a možná grillu, jinak vevnitř u krbu.

Neděle
možný nákup pálenek a vín a odjezd domů, standardně odjíždíme kolem oběda

Ceny
páteční večeře a degustace vín včetně pití vína v neomezeném množství – 400 Kč / osoba
sobotní večeře a pití vína v neomezeném množství – 100 Kč / osoba
přespání v nepovlečené posteli (nutný spacák, případně možnost přikrytí deky bez povlečení) a následná snídaně – 200 Kč / osoba

oběd a cesta není v ceně zahrnuta

 

Máme omezený počet míst, je nutné složit závaznou zálohu 400Kč (nebo celou částku) na náš účet ještě před odjezdem. Pokud nestíháš přijet na 17:00, dej nám vědět, dohodneme se tak, abys degustaci neprošvihl. Potřebuješ během dne odjet? Potřebuješ odjet v neděli brzy ráno? Zase není problém, dej nám vědět!