Chci dostávat newsletter

Šťastné svátky a vše nejlepší do nového roku

Vážení členové, fanoušci Klubu, Zaklínače či gwintu, vážená komunito, rádi bychom vám tímto popřáli klidné a povedené svátky v okruhu vašich blízkých a úspěšný vstup do dalšího roku. Nyní je i vhodný čas na malou rekapitulaci roku 2017 pro nás jakožto Gwint Klub.

Tento rok pro nás byl velmi silný, a to ve všech směrech. Byl také velmi motivující. Rok 2017 bychom nejspíše mohli nazvat rokem růstu a stabilizace. V tomto roce se nám povedlo několik skvělých věcí. Pojďme si společně připomenout, co vše jste mohli zažít a co jsme udělali.

 • V lednu jsme spustili nový web a začali využívat MailChimp.
 • V únoru jsme pro naše členy připravili první zaklínačský kvíz o ceny. Také jsme vytvořili data pro karty frakce Skellige. Od té doby s touto frakcí můžete hrát ve všech našich klubovnách.
 • V březnu jsme uspořádali první ročník festivalu Blavicon. Návštěvníci, účinkující i sponzoři byli z akce nadšení. O druhém ročníku tudíž bylo rozhodnuto.
 • V dubnu jsme začali připravovat druhý ročník festivalu Blavicon. Také jsme právě díky Blaviconu nabrali spousty nových členů a podporovatelů.
 • V květnu jsme začali dělat akce pro členy klubu, první touto akcí byla návštěva vinného sklípku na Moravě. Akce mají za účel lepší provázání kluboven a propojení komunity napříč republikou.
 • V červnu jsme připravili v pořadí druhý kvíz ze světa Zaklínače pro naše členy.
 • V červenci jsme světu dali pravidla na gwint v první ucelené verzi. Konečně jsme tedy ustálili několik nejasných aspektů této hry. V tomto měsíci také proběhla oslava prvních narozenin Gwint Klubu.
 • V srpnu jsme společně sjížděli Orlici a připravovali další akce.
 • V září jsme dokončovali práce na tématu a hlavním programu Blaviconu 2018. V této době jsme měli jasno o velké části programu, datu konání festivalu, objektu, nabídce jídla a dalších.
 • V říjnu jsme po dlouhých přípravách natočili první část naší předělávky traileru na online Gwent. Natáčelo se v pražské krčmě, kde se na závěr natáčecího dne konala otevřená afterparty a zaklínačský sraz pro širokou veřejnost.
 • V listopadu jsme se stali výhradními partnery a dovozci klenotnické dílny Mastenarium pro ČR. Také jsme ohlásili Blavicon 2018 a spustili předprodej lístků. V Brně se pak konal další zaklínačský sraz pro veřejnost, prostory jsme opět zaplnili beze zbytku.
 • V prosinci jsme dokončili výrobu obálek a vstupenek na Blavicon a rozeslali všechny zaplacené lístky. V Hradci jsme otevřeli novou klubovnu. Také se bude konat poslední členská akce tohoto roku – Silvestr s gwintem.

Kromě toho jsme ale ještě zvládli odbavit přes 150 objednávek z našeho e-shopu, pracovat na vlastních dřevěných půllitrech, dřevěné desce na gwint, vyrobit ručně kreslená plátna na gwint, rapidně rozšířit nabídku předmětů na e-shopu, navázat spolupráci s dalšími subjekty, více se věnovat cosplayi a jeho podpoře, natočit další komentovaný gwintový zápas, dosáhnout 20 tisíc shlédnutí koncertu Percival a také jsme se dokázali dostat do černých čísel v rámci financí.

Tento rok byl pro nás opravdu nabitý a doufáme, že ten další bude ještě zajímavější. Rozšířili jsme členské řady a za ten rok jsme velmi stmelili vztahy mezi členy. Nyní je z nás opravdová komunita, kterých je obecně poskrovnu.

A jaké že máme plány na další rok? Vlajkovou lodí je pro nás samozřejmě Blavicon 2018, který bude ve všech ohledech větší než jeho předchůdce. Pracujeme i s větším rozpočtem, takže si můžeme dovolit program více vyšperkovat a nabídnout opravdu královskou zábavu. Strháváme na sebe pozornost i zahraničních hostů a snad i médií.

Dále se ale můžete těšit na další gwintové akce pro členy, další zaklínačské srazy a další ručně dělané výrobky v našem e-shopu. Přijde také další aktualizace pravidel a společně s ní přibudou do kluboven nové karty do stávajících frakcí. Kromě Blaviconu plánujeme další velkou akci v roce 2018 a také se můžete těšit na další videa na našem kanále na YouTube.

Všem moc děkujeme za podporu a věrnost, snad vám (nám) to vydrží co možná nejdéle! Gwintu zdar, uvidíme se v roce 2018!